Як правильно паяти

Якщо Ви придбали паяльник і не знаєте, як почати з ним працювати, то ця інформація саме для Вас. Фахівці нашої компанії підготували методичні рекомендації по роботі з цим складним інструментом.
Перше, що необхідно зробити – підготувати все необхідне для пайки:
паяльник
невелику губку
припій
плоскогубці або пінцет
бокорізи.
Увімкніть паяльник в розетку і змочіть губку водою. Коли паяльник нагріється і почне плавити припій, покрийте жало паяльника припоєм, а потім протріть його про вологу губку. При цьому не тримайте жало занадто довго в контакті з губкою, щоб не переохолодити його. Протираючи жало про губку, Ви видаляєте з нього залишки старого припою. І в процесі роботи для підтримки жала паяльника у чистоті час від часу протирайте його про губку.
Перед паянням ще раз протріть жало паяльника про вологу губку!
Розташувавши жало паяльника між виводом і платою (заздалегідь підготовленою і чистою), розігрійте місце пайки. Час розігріву має складати не більше 1-2 секунд, щоб не вивести з ладу деталь або плату.
Через 1-2 секунди піднесіть припій до місця пайки. При торканні припоєм жала паяльника може бризнути флюс. Після того, як необхідна кількість припою розплавиться, відведіть дріт від місця пайки. Потримайте жало паяльника протягом секунди у місця пайки, щоб припій рівномірно розподілився за місцем пайки. Після цього, не зрушуючи деталь, приберіть паяльник. Не зрушуючи деталь, зачекайте кілька секунд, поки місце пайки не охолоне остаточно.
Тепер можна відрізати надлишки висновків з допомогою бокорезов. При цьому стежте за тим, щоб не пошкодити місце пайки.
Перевірте місце пайки!
Розігрійте місце пайки до розплавлення припою і дайте йому охолонути, не зрушуючи деталі. При необхідності додайте трохи припою.
Після цього можна видалити залишки флюсу з плати за допомогою відповідного розчинника. Ця операція не є обов'язковою – флюс може залишатися на платі. Він не заважає і ні в якому разі не впливає на функціонування схеми.